אודות

בלה דיגיטל הינו מיזם חברתי טכנולוגי המספק מגוון רחב של שירותים שיגרמו לעסק שלך להגיע הכי רחוק שאפשר, בעידן הניו-מדיה בו אנו יכולים להפיץ כל בשורה עד קצוות התבל. בלה דיגיטל מעסיקה כמה מטובי הכשרונות בישראל בתחומים טכנולוגים שונים וחרטנו על הדגל להעסיק גם אנשים עם מוגבלות ברמת תפקוד גבוהה, תוך אספקת ניסיון תעסוקתי אמיתי בליווי צמוד והכשרות מגורמים כגון גוגל, פייסבוק, Wix ועוד.
 
בעולם בו הכל נעשה עם עכבר, מקלדת וחיבור לאינטרנט,
בעולם ללא גבולות – המגבלות נעלמות!
 

כל אחד מאיתנו פה בבלה דיגיטל התמחה בתחומו במשך שנים רבות ומביא עמו ניסיון רב. כתוצאה מכך ביכולתנו לבנות לכם את חווית התוכן והדיגיטל הטובה ביותר ובתשומת לב רבה. מלבד הרצון של בלה דיגיטל לגלות כשרונות חדשים ולשמור אותם לעצמה, אנו מגשרים בין מעסיקים המעוניינים בעובדים שהכשרנו ובכך אנו מסייעים לאנשים הנחשבים מוגבלים בעיני החברה להשתלב במעגל העבודה.

בלה דיגיטל רואה את עצמה כהרבה יותר מעסק חברתי ואחד היעדים שלנו הוא לפעול למען עולם טוב יותר ושיוויוני יותר.

כשלקוחותינו מצליחים - אנחנו מצליחים

בשמת, מנהלת מיזם "כלים שלובים"

“מאז תחילת העבודה עם ב.ל.ה דיגיטל, ההזמנות שלנו באתר בצמיחה מתמדת. לראשונה, יש תחושה של סדר וארגון בתהליכי השיווק והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות”

אבנר, מנהל בחברת ניב - תרגומים בינ”ל

“לפני חודשיים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר ומאז חלה עליה משמעותית בהתקשרויות אפקטיביות. אנחנו מקבלים מחמאות על האתר המצוין שהקמנו עם ב.ל.ה.”

רונית רם, עצמאית בעלת משרד עו”ד

“כשהגעתי לב.ל.ה, לא הייתי בטוחה מה אני זקוקה וגם קצת חששתי כי אני לא הכי טכנולוגית. אביאל והצוות של ב.ל.ה דיגיטל עשו לי סדר, הסבירו וגם ליוו אותי יד ביד בכל דבר שהייתי צריכה! תודה!”

התקשרו אלינו, זה לא עולה כסף
(טוב נו, אולי כמה שקלים..)

התקשרו אלינו

צרו קשר במייל

בואו לקפה

מאז"ה 9, תל אביב

לקוחות שהפכו למשפחה: