מה זה אחריות חברתית מבחינתנו?

אחריות חברתית מצריכה שינויים שלעיתים נתפסים מאתגרים לארגונים.

אם אתם תומכים באחריות חברתית ורוצים לקחת חלק קטן אך משמעותי, תצטרפו לקהילה הולכת וגדלה של עסקים שבוחרים בב.ל.ה דיגיטל כספקית השיווק הדיגיטלי שלהם.

לקוחות כמוכם עוזרים לנו ליצור קורסים ולעודד אנשים עם מוגבלות לראות שהכל אפשרי ולהשתלב בעשייה אמיתית.

הלקוחות שהצטרפו לתנועה הולכת וגדלה
של תוצאות עם ערך חברתי:

בעולם בו הכל נעשה עם עכבר ומקלדת באינטרנט,
בעולם ללא גבולות - המגבלות נעלמות!

אחריות חברתית מצריכה שינויים שלעיתים נתפסים מאתגרים לארגונים. אם אתם תומכים באחריות חברתית ורוצים לקחת חלק קטן אך משמעותי – הצטרפו לקהילה הולכת וגדלה של עסקים שבוחרים בב.ל.ה דיגיטל כספקית השיווק הדיגיטלי שלהם.

עושים טוב לעסקים ועושים טוב לחברה!

ב.ל.ה דיגיטל הינו מיזם חברתי טכנולוגי המספק מגוון רחב של שירותים שיגרמו לעסק שלך להגיע הכי רחוק שאפשר, בעידן הניו-מדיה בו אנו יכולים להפיץ כל בשורה עד קצוות התבל. 
 
בלה דיגיטל מעסיקה כמה מטובי הכשרונות בישראל בתחומים טכנולוגים שונים וחרטנו על הדגל להעסיק גם אנשים עם מוגבלות ברמת תפקוד גבוהה, תוך אספקת ניסיון תעסוקתי אמיתי בליווי צמוד והכשרות מגורמים כגון גוגל, פייסבוק, Wix ועוד.
 
 

איך אתם משתלבים

אז אם אתם צריכים שיווק ברשת בתחומים כמו:

בניית אתרים, ניהול עמוד פייסבוק, שיווק ברשתות חברתיות (אינסטגרם, פינטרסט, יוטיוב ועוד), קידום ופרסום בגוגל, עיצוב ומיתוג, צילום ועריכה, תרגום סרטוני וידאו, הנגשת אתרים, כתיבת תכנים ועוד, אנו כאן בשבילכם.

מממ… עוד דבר אחד קטן.. חלקנו לא שומעים בלי מכשירי שמיעה, לא הולכים בלי קביים או ערים כל הלילה.. ובקיצור – חלקנו אנשים עם מוגבלות.

אנחנו כמובן, לא נותנים לזה להפריע לנו.
ואתם?

בשמת, מנהלת מיזם "כלים שלובים"

“מאז תחילת העבודה עם ב.ל.ה דיגיטל, ההזמנות שלנו באתר בצמיחה מתמדת. לראשונה, יש תחושה של סדר וארגון בתהליכי השיווק והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות”

אבנר, מנהל בחברת ניב - תרגומים בינ”ל

“לפני חודשיים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר ומאז חלה עליה משמעותית בהתקשרויות אפקטיביות. אנחנו מקבלים מחמאות על האתר המצוין שהקמנו עם ב.ל.ה.

רונית רם, עצמאית בעלת משרד עו”ד

“כשהגעתי לב.ל.ה, לא הייתי בטוחה מה אני זקוקה וגם קצת חששתי כי אני לא הכי טכנולוגית. אביאל והצוות של ב.ל.ה דיגיטל עשו לי סדר, הסבירו וגם ליוו אותי יד ביד בכל דבר שהייתי צריכה! תודה!”

התקשרו אלינו, זה לא עולה כסף
או שלחו וואטסאפ, זה גם טוב 🙂

התקשרו אלינו

צרו קשר במייל

בואו לקפה

מאז"ה 9, תל אביב